Salon Anna
ul. Kunickiego 242
20-444 Lublin

Telefon
81/743 83 48
606 118 668
Salon czynny
pon-pt

9 - 19

sob
8 - 15
LASEROWE LECZENIE ZMIAN TRĄDZIKOWYCH

Laserowe leczenie zmian trądzikowych polega na zamknięciu i zmniejszeniu dopływu krwi do dotkniętego obszaru i zniszczeniu bakterii. Zmiany trądzikowe ustępują po około dwóch dniach od zabiegu. Poleca się wykonanie serii zabiegów (około 4 zabiegi w częstotliwości raz w miesiącu). Po zabiegu laserowym następuje:
-zmniejszenie blizn potrądzikowych
-zmniejszenie przebarwień
-zmniejszenie zanieczyszczeń skóry
-zmniejszenie łojotoku
-zwężenie porów skóry

LASEROWA DEPILACJA (USUWANIE OWŁOSIENIA)

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą pozbycia się na stałe zbędnego owłosienia. Posiadamy najnowocześniejszy laser IPL wzmocniony RF ( falami radiowymi ), dzięki któremu zabiegi są skuteczne i bezbolesne. Laser usuwa każdy rodzaj włosa, niezależnie od koloru. Chłodzone automatycznie głowice laserowe posiadają właściwości ochronne naskórka oraz dobór lasera pod konkretny rodzaj włosa, czego nie oferują inne gabinety.
Depilacja laserowa polega na uszkodzeniu macierzy włosa (absorpcję energii przez melaninę - barwnik). Kiedy włos znajduje się w fazie wzrostu (anagenu)- reaguje na światło lasera. Włos w fazie uśpienia (katagen, telogen) trwa od 3 do 7 tygodni. Dlatego też zabieg laserowy należy powtórzyć 4-6 razy w celu całkowitego zniszczenia włosa. Pierwszy zabieg redukuje owłosienie od 30 do 55%.

FOTOODMŁADZANIE

To metoda regenerowania skóry za pomocą światła. Już po jednym zabiegu laser usuwa:
-drobne i średnio głebokie zmarszczki, przebarwienia, uszkodzone naczynia krwionośne, rumień, rozszerzone pory. Zabieg napina, liftinguje, podnosi opadający owal i regeneruje skórę starzejącą się. Laser IPL + RF w tym samym momencie emituje różnej długości fale we wszystkich kierunkach wzmocnione falami radiowymi, dzięki temu likwiduje wiele efektów fotostarzenia jednocześnie.

ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ZMNIEJSZANIE RUMIENIA

Leczenie zależy od wielkości naczynia, lokalizacji i głębokości jego położenia. Leczenie wymaga od 1 do 4 zabiegów. Pod wpływem energii laserowej popękane naczynia krwionośne (pajączki) ulegają zamknięciu. Dzięki odpowiednio dobranej energii można usuwać rumień bez naruszenia ciągłości naskórka. Energia laserowa jest pochłaniana przez hemoglobinę, zamieniana w energię cieplną (efekt fototermolizy). Laser emituje światło, które umożliwia ingerencję w żywą tkankę. Zabieg jest bezbolesny, bez powikłań i infekcji. Wystarczy jeden zabieg, by usunąć drobne naczynka. Jeśli naczynko jest bardzo duże może pojawic się obrzęd i siniak, który niknie po około dwóch dniach.

(PATRZ:PROMOCJE)

Projektowanie stron internetowych Lublin