Salon Anna
ul. Kunickiego 242
20-444 Lublin

Telefon
81/743 83 48
606 118 668
Salon czynny
pon-pt

9 - 19

sob
8 - 15
STYLIZACJA PAZNOKCIMANICURE BIOLOGICZNY - Polega na usunięciu skórek bez użycia cążek, nadaniu kształtu paznokciom, pielęgnacji paznokcia i ewentualnym pomalowaniu lub ozdobieniu paznokcia.

MANICURE TRADYCYJNY Polega na nadaniu kształtu i długości paznokciom, skórki są przygotowane i profesjonalnie wycięte cążkami. Manicure może być zakończony pomalowaniem lub ozdobieniem paznokci.

MANICURE SPA - Polega na wykonaniu manicure biologicznego lub tradycyjnego z jednoczesną pielęgnacją całej dłoni (peeling, masaż, serum, maska, parafina). Po manicure spa dłoń jest wypielęgnowana i elegancka.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI - oferujemy metodę akrylową i żelową oraz bogate wzornictwo. Przedłużony paznokieć utrzymuje się od 3 do 5 tygodni, po czym należy wykonać uzupełnienie. Profesjonalnie wykonane sztuczne paznokcie nie niszczą naturalnej płytki.

PEDICURE SPA - Zdrowo wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody. Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy (pracujemy na profesjonalnej frezarce niemieckiej firmy "Promed"). Następnie wykonany jest aromatyczny peeling stóp, maska oraz pielęgnacja paznokcia. Pedicure wykonujemy na renomowanych kosmetykach firmy "Cucio". Wyróżnia nas również profesjonalny fotel SPA do pedicure. Pedicure może być zakończony pomalowaniem lub ozdobieniem paznokci. Jesteśmy jedynym salonem w lublinie, gdzie pedicure jest rytuałem i rozkoszą dla stóp i ciała.

SHELLAC - Koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania lakieru!
Mamy przyjemność zaprezentować zupełną nowość na polskim rynku - Shellac. Produkt ten stanowi rewolucyjne odkrycie, ponieważ pozostaje bez skazy przez 14 dni, nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel i usuwa się w zaledwie kilka minut. Shellac to połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci, a zarazem najlepszych cech żelu. Szilack lub inaczej szilak jest elastyczny i cienki jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu, nawet w najtrudniejszych warunkach.
Szilack to produkt hipoalergiczny, nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia. Co za tym idzie stylizacja Shellac jest odpowiednia dla każdej kobiety, nawet tej, która do tej pory miewała problemy ze stylizacją paznokci. Już dziś pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniem lakieru i powitaj satysfakcję z idealnie trwałego koloru. Jeśli interesuje Cię stylizacja Shellac, w naszej ofercie znajdziesz produkty typu Shellac Nail Color. Szilak to produkt, który pozwoli Ci podkreślić nowy styl w stylizacji paznokci.
Zapraszamy!

Projektowanie stron internetowych Lublin