Salon Anna
ul. Kunickiego 242
20-444 Lublin

Telefon
81/743 83 48
606 118 668
Salon czynny
pon-pt

9 - 19

sob
8 - 15
SOLARIUM

Mega Sun - solarium przyszłości. Oferujemy kabinę opalającą najnowszej generacji umożliwiającą wykonywanie zabiegów opalania z uwzględnieniem szczególnego komfortu dla klienta. Lampy zastosowane w urządzeniu są zgodne z normą dla urządzeń opalających IEC 60335-2-27 ED5.0. Norma ta obowiązuje w krajach UE od 1 kwietnia 2009 roku. Dzięki zastosowaniu tego typu lamp oferowana usługa opalania jest zdrowa i bezpieczna oraz zapewnia doskonałą, trwałą opaleniznę. Zdrowe opalanie to takie, podczas którego nie dochodzi do poparzeń i niepotrzebnych reakcji skóry. Jednocześnie w promieniach, którymi się opalamy musi być zawarta odpowiednie ilość ultrafioletu z pasma B, umożliwiająca nam syntezę życiodajnej witaminy D. Opalanie to nie tylko brąz skóry, opalanie zapobiega pewnym dolegliwościom takim jak: -trądzik, wypryski skórne, reumatyzm, kłopoty z przemianą materii, brak wapnia, zachorowania hormonalne, krążenia, jajników i węzłów

chłonnych.
Innowacyjne technologie zastosowane w solarium:
ACS - inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca opalania.
PUREAIR- funkcja ta oferuje odświeżenie w dosłownym tego słowa znaczeniu: zjonizowanie, oczyszczenie powietrza, redukcje nieprzyjemnych zapachów powstających podczas opalania.
MUSICVIBRATION - pozwala państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music.
X-TRATAN - nowoczesne wysokociśnieniowe lampy dające wyjątkową intensywną opaleniznę. Zawsze wysokiej jakości opalanie w obszarze ramion i barków.

(PATRZ: PROMOCJE)

Projektowanie stron internetowych Lublin