Salon Anna
ul. Kunickiego 242
20-444 Lublin

Telefon
81/743 83 48
606 118 668
Salon czynny
pon-pt

9 - 19

sob
8 - 15
MAKIJAŻ PERMANENTNYMakijaż permanentny jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin branży kosmetycznej. Technika makijażu polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników do zewnętrznych warstw skóry.
Makijaż permanentny ma szeroką gamę zastosowań:
-podkreślenie konturu ust
-pełny kolor ust
-podkreślenie brwi
-kreski na powiekach górnych
-kreski na powiekach dolnych
-zabiegi medyczne (tuszowanie blizn i przebarwień)
Efekt widoczny jest przez kilka lat ( do 5 ). Zapewniamy najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO9001 oraz ISO13485 (Europejski standard medyczny). Zabieg wykonujemy opatentowanym zintegrowanym systemem igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym opakowaniu, każdy posiada numer seryjny. Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment, zapobiega rozlewaniu się pigmentu. Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszym podrażnieniu.
Urządzenie do makijażu permanentnego wyposażone jest w mikroprocesor zapewniając tym niezmienną częstotliwość pracy igły, pomimo zróżnicowanej struktury skóry. W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru).
Równomierne rozłożenie koloru oraz zachowanie ciągłości linii, eliminuje konieczność wykonywania powtórnego zabiegu. Nawet pigmentacja cienkiej linii wokół ust nie wymaga korekty.
Makijaż permanentny jest tworzony dla klientów w każdym wieku, ale przede wszystkim stanowi rozwiązanie dla osób dojrzałych, które chcą poprawić swój wygląd poprzez nadanie wyrazistości i regularności rysom i optyczne odmłodzenie.
Co odmładza w makijażu permanentnym:
-brwi z lekko uniesionym łukiem o odpowiednim nie za ciemnym kolorze
-brwi lekkie, kobiece z perfekcyjnie wyrysowanymi włoskami
-rozjaśnienie pod łukiem brwiowym
-kontur ust z plastycznym cieniowaniem
-delikatne obrysowanie ust
-kreska z uniesioną końcówką poza okiem
-kreski dopracowane i niezbyt cienkie
-rozjaśnienie wewnętrznej linii oka na dole
Makijaż permanentny gwarantuje wygodę, dobry wygląd, oszczędność czasu i dobre samopoczucie w każdej sytuacji, zawsze wygląda świeżo i dobrze. Sprawdza się na wakacjach, w basenie, na siłowni, aerobiku, jak również na codzień w pracy. Zabieg poprzedza konsultacja pacjentki z linergistką (kosmetyczką dyplomowaną, przeszkoloną w zakresie makijażu pernamentnego.
Projektowanie stron internetowych Lublin